Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user ''@'localhost' (using password: NIE) in /home/kreska69/domains/kurskreska.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/kreska69/domains/kurskreska.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1191

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user ''@'localhost' (using password: NIE) in /home/kreska69/domains/kurskreska.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/kreska69/domains/kurskreska.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1194

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Access denied for user ''@'localhost' (using password: NIE) in /home/kreska69/domains/kurskreska.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/kreska69/domains/kurskreska.pl/public_html/wp-content/plugins/statpress/statpress.php on line 1197
» Blog Archive ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018 -

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Szkoła Rysunku KRESKA prowadzi zapisy na rok szkolny 2017/2018

 

Zapraszamy miłośników rysunku i malarstwa w każdym wieku do skorzystania z naszej oferty kursów. 

Pierwszy miesiąc nauki w KRESCE kosztuje tylko 200 zł!

Oferta dotyczy wszystkich osób rozpoczynających naukę we wrześniu (w przypadku grup ruszających od października możliwe jest przedłużenie czasu trwania promocji). Po pierwszym miesiącu obowiązywać będzie regularna cena kursu – 300 zł/miesiąc kalendarzowy.

Drugie zajęcia w tygodniu ZAWSZE będą za darmo!

Korzystać z tej promocji może każdy uczeń, który wykupi pełny miesiąc zajęć. Zapisuje się on wtedy na jeden wybrany termin, a inny dowolny inny termin może traktować jako swoje darmowe zajęcia (uczniowie z Puław mogą uczęszczać na zajęcia w Radomiu, i na odwrót). 

Promocja ta obowiązuje tylko w danym tygodniu a darmowe zajęcia się nie sumują.

W przypadku niestandardowego wymiaru godzin (2 lub 3 godziny zegarowe zamiast 4) oraz rodzeństw zapisujących się na różne kursy, prosimy o kontakt telefoniczny (531 500 917) w celu ustalenia ceny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zajęciach dla dzieci, KLIKNIJ TUTAJ.

PROGRAM

Nasz szczegółowo opracowany program nauczania nastawiony jest na osoby planujące studiować Architekturę (więcej informacji znajdziesz w zakładce PROGRAM). Dostosujemy go jednak do indywidualnych potrzeb i zainteresowań ucznia, ponieważ wszystko zależy od tego, na którą uczelnię postanowił zdawać (do wyboru – nie licząc Architektury – są: Architektura Wnętrz, Architektura Krajobrazu, Wzornictwo Przemysłowe, Malarstwo, Grafika, itp.), bądź czy uczy się u nas wyłącznie hobbystycznie. 

Podczas zajęć kursant może wyćwiczyć następujące techniki: ołówek i proszek grafitowy, kredka, flamastry (PROMARKER), cienkopis, węgiel i akwarela (w zależności od tego, na którą uczelnię będzie zdawał).

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Czy aby rozpocząć Kurs Rysunku Architektonicznego, muszę posiadać jakąś wiedzę teoretyczną lub rysunkową?

Aby rozpocząć naukę w naszej szkole nie musisz posiadać żadnego doświadczenia z rysunkiem czy malarstwem (choć zawsze jest ono mile widziane).

To samo dotyczy wiedzy teoretycznej – na tym etapie nie musisz nic wiedzieć o stylach w architekturze, współczesnych trendach w projektowaniu, itp. Powinieneś jednak regularnie poszerzać zakres wiedzy zdobytej na zajęciach w KRESCE. W ciągu 4-godzinnych zajęć napewno nie będziemy w stanie opowiedzieć o wszystkim.

Czy materiały do zajęć są w cenie kursu?

Wszelkie niezbędne niezbędne przybory plastyczne uczniowie wyposażają się we własnym zakresie.

Natomiast materiały dydaktyczne do zajęć (pomocnicze zdjęcia, instrukcje krok po kroku, itp.) zapewnia prowadzący. 

Co będzie mi potrzebne podczas pierwszych zajęć?

  • ołówki o różnych miękkościach (B-8B)
  • dobra gumka do ścierania
  • gumka chlebowa (odradzamy niebieską gumkę KOH-I-NOR, gdyż jest zbyt twarda)
  • temperówka z pojemniczkiem
  • przynajmniej 2 arkusze białego gładkiego brystolu w formacie B2, czyli 50×70 cm (od czwartej lekcji będziemy zużywać jeden arkusz papieru w trakcie zajęć)
  • tuba lub teczka na prace w formacie B2 lub B2+

 

Po zajęciach będziesz musiał wykonać pracę domową (kolejne dwie kartki). Dobrze jest wyposażyć się w większą ilość brystolu. Nie trzeba go jednak nosić ze sobą na zajęcia. 

Przyda się również deska do podkładania pod kartkę podczas rysowania. Będziesz wtedy mógł rysować w dowolnym miejscu w domu. Podczas zajęć w KRESCE korzystamy z:

PŁYT PILŚNIOWYCH TWARDYCH grubości 2,5 mm (OBI, BRICO, itp.) przyciętych pod wymiar 50×70 cm

Czy mam jakąś gwarancję, że po zakończeniu kursu dostanę się na Wydział Architektury?

Niestety nie. Nawet osoby uczące się rysunku kilka lat nie mają żadnej gwarancji, że dostaną się na studia architektoniczne. Wiele z nich dostaje się dopiero za drugim lub trzecim razem. Możemy więc jedynie zrobić wszystko co w naszej mocy, aby przekazać Ci jak najwięcej wiedzy w ciągu tego czasu, który z nami spędzisz i mieć nadzieję, że będziesz potrafił dobrze wykorzystać tą wiedzę podczas egzaminu wstępnego. Niestety nie mamy wpływu na temat egzaminu, twoje indywidualne pradyspozycje oraz to, jak radzisz sobie w sytuacjach stresowych.

Ile trwa Kurs Rysunku Architektonicznego?

Kurs Rysunku Architektonicznego powinien trwać minimum jeden cały rok szkolny. Będzie to jednak musiał być bardzo intensywny i rzetelnie przepracowany rok. Większość osób decyduje się na naukę przez 2 lub 3 lata. Niektórzy zostają z nami na bardzo długo 🙂

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie inne pytania.

Zapraszamy do zapisów!

 

Tags: , , , ,